Land Art - zahradní architekt Tomáš Pavka

Nepostradatelným pomocníkem při zakládání trávníků je Reform M14 s rotačními branami, díky nimž dokážeme namodelovat a připravit podklad trávníku, zapravit travní směs ve vysoké kvalitě a krátkém časovém úseku i na svazích.

Stroj lze s nástavbou využít také k mulčování a kosení trávníků. Vyniká vysokou produktivitou na plochách do 4000m2 a vynikající svahovou dostupností. Šíře stroje je 105 cm.

Stroj k zapůjčení s kvalifikovanou obsluhou.

Galerie stroje:

Ohlasy zákazníků

V letošním roce proběhla realizace zahrady a přístupových bodů k rodinnému domu ve svahovitém, skalnatě velmi náročném terénu. Počáteční práce byly řešeny nejprve těžkou technikou, která změnila ráz krajiny takzvaně "do výbuchu", ale posléze vše začalo dostávat osobitý realizační nádech.

Ve svahovitém terénu byl obnažen skalní masív, rostlý po celé zadní části domu, jež byl osázen skalničkami. Přístupové body k rodinnému domu, oseté trávou a trvalkami, byly vyřešeny s mnohými výhledovými zákoutími na České středohoří. Ukončení hlavní zahrady bohaté na bylinky, trvalky a keře, bylo vyřešeno masivními valy s přístupovou cestou osázenou plodonosnými stromy.

Jako zákazník jsem plně spokojen s vysokou mírou kreativity zahradního ateliéru, časovým intervalem samotné realizace, odvedenou prací, profesionalitou a především pak osobním přístupem.

Jan J., Krušné hory (2014)

© Copyright 2014 - Tomáš Pavka, Všechna práva vyhrazena, design Spion.cz