Land Art - zahradní architekt Tomáš Pavka

Půjčíme Vám stroje s kvalifikovanou obsluhou.

Strojový park je na vysoké technické úrovni a je zaměřen na práce v omezeném prostoru jako je zahrada, sklep, dvůr a s problematickou svahovou dostupností. Zejména se specializujeme na stroje s malou vjezdovou šířkou okolo 1m.

Mezi specializované zemní práce patří hlavně drenáže, dešťová kanalizace, základy, oplocení, zídky a výkopové práce pro založení bazénů. Vše jsme schopni zajistit komplexně. Dělníkem s lopatou počínaje, přes bagry do 30ti tun, uložením na skládku konče.

Bližší informace o technických parametrech naleznete v ceníku (aktuální ceník pod odkazem v levém panelu).

Stroje a mechanizace vč. ceny za pronájem lze dohodnout na tel.:
+420 774 517 988 (p. Pavka)

 

Galerie stroje:

Ohlasy zákazníků

V letošním roce proběhla realizace zahrady a přístupových bodů k rodinnému domu ve svahovitém, skalnatě velmi náročném terénu. Počáteční práce byly řešeny nejprve těžkou technikou, která změnila ráz krajiny takzvaně "do výbuchu", ale posléze vše začalo dostávat osobitý realizační nádech.

Ve svahovitém terénu byl obnažen skalní masív, rostlý po celé zadní části domu, jež byl osázen skalničkami. Přístupové body k rodinnému domu, oseté trávou a trvalkami, byly vyřešeny s mnohými výhledovými zákoutími na České středohoří. Ukončení hlavní zahrady bohaté na bylinky, trvalky a keře, bylo vyřešeno masivními valy s přístupovou cestou osázenou plodonosnými stromy.

Jako zákazník jsem plně spokojen s vysokou mírou kreativity zahradního ateliéru, časovým intervalem samotné realizace, odvedenou prací, profesionalitou a především pak osobním přístupem.

Jan J., Krušné hory (2014)

© Copyright 2014 - Tomáš Pavka, Všechna práva vyhrazena, design Spion.cz