Land Art - zahradní architekt Tomáš Pavka

V posledních letech vzrůstá zájem o realizaci kompletních zakázek. Z toho důvodu se již zabýváme také těmito stavebními pracemi. Jsme vybaveni těžkou technikou, umožnující přístup i do velmi ztísněných prostor zahrad, atríí apod.

Je-li to jen trochu možné, pak z důvodu maximálního snížení nákladů na přesun hmot se při realizaci zdí a zídek snažíme primárně využít lokálních zdrojů kamene. Vždy také klademe důraz na řemeslnou zručnost a pečlivost našich zaměstnanců. Často se osobně podílíme na realizaci těchto stavebních prvků.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontakujte nás!

Související ukázky prací:
Praha - Nerudova

Ohlasy zákazníků

V letošním roce proběhla realizace zahrady a přístupových bodů k rodinnému domu ve svahovitém, skalnatě velmi náročném terénu. Počáteční práce byly řešeny nejprve těžkou technikou, která změnila ráz krajiny takzvaně "do výbuchu", ale posléze vše začalo dostávat osobitý realizační nádech.

Ve svahovitém terénu byl obnažen skalní masív, rostlý po celé zadní části domu, jež byl osázen skalničkami. Přístupové body k rodinnému domu, oseté trávou a trvalkami, byly vyřešeny s mnohými výhledovými zákoutími na České středohoří. Ukončení hlavní zahrady bohaté na bylinky, trvalky a keře, bylo vyřešeno masivními valy s přístupovou cestou osázenou plodonosnými stromy.

Jako zákazník jsem plně spokojen s vysokou mírou kreativity zahradního ateliéru, časovým intervalem samotné realizace, odvedenou prací, profesionalitou a především pak osobním přístupem.

Jan J., Krušné hory (2014)

© Copyright 2014 - Tomáš Pavka, Všechna práva vyhrazena, design Spion.cz