Land Art - zahradní architekt Tomáš Pavka

I ve chvíli, kdy je zahrada správně navržena i zrealizována, bez vody to v prvních dvou letech po založení nepůjde. Intenzivní trávníky vyžadují dokonce pravidelnou závlahu nejen po založení. Ideálním řešením pro zahrádku je v tuto chvíli automatický závlahový systém.

Řadu let zajišťujeme našim zákazníkům kompletní realizace automatického závlahového systému včetně zpracování návrhu. Instalace závlahového systému je vhodné provádět zejména před založením trávníku, kdy nehrozí nebezpečí poničení, či znehodnocení stávajících rostlin při výkopových pracech.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontakujte nás!

Související ukázky prací:
Litoměřice

Ohlasy zákazníků

V letošním roce proběhla realizace zahrady a přístupových bodů k rodinnému domu ve svahovitém, skalnatě velmi náročném terénu. Počáteční práce byly řešeny nejprve těžkou technikou, která změnila ráz krajiny takzvaně "do výbuchu", ale posléze vše začalo dostávat osobitý realizační nádech.

Ve svahovitém terénu byl obnažen skalní masív, rostlý po celé zadní části domu, jež byl osázen skalničkami. Přístupové body k rodinnému domu, oseté trávou a trvalkami, byly vyřešeny s mnohými výhledovými zákoutími na České středohoří. Ukončení hlavní zahrady bohaté na bylinky, trvalky a keře, bylo vyřešeno masivními valy s přístupovou cestou osázenou plodonosnými stromy.

Jako zákazník jsem plně spokojen s vysokou mírou kreativity zahradního ateliéru, časovým intervalem samotné realizace, odvedenou prací, profesionalitou a především pak osobním přístupem.

Jan J., Krušné hory (2014)

© Copyright 2014 - Tomáš Pavka, Všechna práva vyhrazena, design Spion.cz