Land Art - zahradní architekt Tomáš Pavka

Voda a její použití v zahradě. Bezesporu důležitý prvek, který dokonale prověří architekty, realizátory a jejich schpnosti. Výsledek však stojí rozhodně za to! Vodní prvky jsou jako celek technickým zařízením vyžadujícím častou údržbu a kontrolu. Péče se odrazí v kvalitě vody.

Máme za sebou realizace od malých vodních prvků coby zvukové kulisy (méně než 1m3), až po vysokoobjemové koupací vodní plochy. Zakázky řešíme jako kompletní dodávku včetně filtrace.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontakujte nás!

Související ukázky prací:
Litoměřice

Ohlasy zákazníků

V letošním roce proběhla realizace zahrady a přístupových bodů k rodinnému domu ve svahovitém, skalnatě velmi náročném terénu. Počáteční práce byly řešeny nejprve těžkou technikou, která změnila ráz krajiny takzvaně "do výbuchu", ale posléze vše začalo dostávat osobitý realizační nádech.

Ve svahovitém terénu byl obnažen skalní masív, rostlý po celé zadní části domu, jež byl osázen skalničkami. Přístupové body k rodinnému domu, oseté trávou a trvalkami, byly vyřešeny s mnohými výhledovými zákoutími na České středohoří. Ukončení hlavní zahrady bohaté na bylinky, trvalky a keře, bylo vyřešeno masivními valy s přístupovou cestou osázenou plodonosnými stromy.

Jako zákazník jsem plně spokojen s vysokou mírou kreativity zahradního ateliéru, časovým intervalem samotné realizace, odvedenou prací, profesionalitou a především pak osobním přístupem.

Jan J., Krušné hory (2014)

© Copyright 2014 - Tomáš Pavka, Všechna práva vyhrazena, design Spion.cz