Land Art - zahradní architekt Tomáš Pavka

Zpevněná plocha či cesta. Další velmi důležitá součást zahrady, parku apod.

Pro plochy, jenž nejsou určeny k intenzivnímu využití, se jeví jako vhodný povrch drcený kámen na jemný prach. Po správném uhutnění vytvoří materiál dokonalý mlat. Zpevněné plochy a cesty z drceného kamene jsou nejen velmi moderním, ale především také efektivním řešením. Jako vhodný prvek pro ohraničení mlatové cesty používáme pásovinu z oceli.

Pro realizaci takových ploch disponujeme vhodnou mechanizační technikou a cennými znalostmi a zkušenostmi. Vše jsme schopni zajistit včetně přípravných prací.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontakujte nás!

Ohlasy zákazníků

V letošním roce proběhla realizace zahrady a přístupových bodů k rodinnému domu ve svahovitém, skalnatě velmi náročném terénu. Počáteční práce byly řešeny nejprve těžkou technikou, která změnila ráz krajiny takzvaně "do výbuchu", ale posléze vše začalo dostávat osobitý realizační nádech.

Ve svahovitém terénu byl obnažen skalní masív, rostlý po celé zadní části domu, jež byl osázen skalničkami. Přístupové body k rodinnému domu, oseté trávou a trvalkami, byly vyřešeny s mnohými výhledovými zákoutími na České středohoří. Ukončení hlavní zahrady bohaté na bylinky, trvalky a keře, bylo vyřešeno masivními valy s přístupovou cestou osázenou plodonosnými stromy.

Jako zákazník jsem plně spokojen s vysokou mírou kreativity zahradního ateliéru, časovým intervalem samotné realizace, odvedenou prací, profesionalitou a především pak osobním přístupem.

Jan J., Krušné hory (2014)

© Copyright 2014 - Tomáš Pavka, Všechna práva vyhrazena, design Spion.cz